Stetoskopy i inne akcesoria

Poznaj najnowocześniejsze akcesoria z dziedziny stetoskopów, aparatów EKG i ciśnieniomierzy Omron.

Stetoskopy

Nasz asortyemt

Stetoskopy

Dzisiejsze stetoskopy to nie tylko proste w konstrukcji głowice i słuchawki. Nowoczesne stetoskopy wspomagane są przez elektroniczne akcesoria oraz komputery. Zobacz naszą ofertę.

Aparaty EKG

Poznaj nasze najnowocześniejsze Aparaty EKG. Nowatorskie rozwiązania, niezawodne technologie w przystępnej cenie.

Ciśnieniomierze Omron

Schorzenia nadciśnienia są coraz powszechniejsze. Dlatego warto codziennie kontrolować swoje ciśnienie przy pomocy nowoczesnych ciśnieniomierzy Omron.

To badanie można przeprowadzić nawet w domu – ultrasonograf

ultrasonografDziś technika jest już na tak wysokim poziomie, że możliwe jest produkowanie lekkich, przenośnych aparatów medycznych, które jeszcze do niedawne były dostępne tylko w wersji stacjonarnej i to zazwyczaj w klinikach i szpitalach.

Jednym z takich urządzeń jest przenośny ultrasonograf, aparat wykorzystywany do przeprowadzania bardzo ważnych badań diagnostycznych – ultrasonografii. W tym miejscu można chyba zaryzykować twierdzenie, że to badanie należy do najpopularniejszych w świecie medycznym, a to ze względu przede wszystkim na nieinwazyjność, bardzo dobre wyniki diagnostyczne i szybkość badania.

Właściwie jedyną czynnością, która musi być wykonana przed badaniem to nałożenie odpowiedniej substancji na powierzchnię badanego obszaru ciała.

Te substancje to tzw. żele do USG, dzięki nim wyraźnej poprawie ulega kontakt głowicy ultrasonografu z ciałem, a przekłada się to w prostej linii na wyrazistość obrazu na monitorze. Żel do USG jest zazwyczaj w postaci bezbarwnego, gęstego kremu, który zaraz po badaniu bardzo łatwo się usuwa np. za pomocą papierowych ręczników.

Więcej szczegółów i danych technicznych uzyskamy na stronach sklepu z akcesoriami i sprzętem medycznym pod adresem www.stetoskopy.tdnet.com.pl.