Stetoskopy i inne akcesoria

Poznaj najnowocześniejsze akcesoria z dziedziny stetoskopów, aparatów EKG i ciśnieniomierzy Omron.

Stetoskopy

Nasz asortyemt

Stetoskopy

Dzisiejsze stetoskopy to nie tylko proste w konstrukcji głowice i słuchawki. Nowoczesne stetoskopy wspomagane są przez elektroniczne akcesoria oraz komputery. Zobacz naszą ofertę.

Aparaty EKG

Poznaj nasze najnowocześniejsze Aparaty EKG. Nowatorskie rozwiązania, niezawodne technologie w przystępnej cenie.

Ciśnieniomierze Omron

Schorzenia nadciśnienia są coraz powszechniejsze. Dlatego warto codziennie kontrolować swoje ciśnienie przy pomocy nowoczesnych ciśnieniomierzy Omron.

O nas

Ciśnieniomierz omronMedicine to firma z tradycjami. Od lat 60 XX wieku prowadzimy sprzedaż oraz dystrybucję akcesoriów medycznych. W czasach poprzedniego systemu zaopatrywaliśmy szpitale oraz przychodnie w stetoskopy i aparaty EKG sprowadzane z zachodu. Dzięki wyłączności na Polskę udało nam się rozwinąć potężną siatkę dystrybucji oraz punktów obsługi klienta.

Rozwój firmy

Po transformacji ustrojowej rozpoczęliśmy współpracę z sektorem prywatnym. Nasze produkty zaczęły być dostępne w aptekach oraz sklepach medycznych. Poszerzyliśmy także nasz asortyment o meble medyczne oraz elektroniczne ciśnieniomierze Omron.

Na chwilę obecną zaopatrujemy ok 20% polskiego rynku, sprzedając urządzenia zarówno polskiej, jak i zagranicznej produkcji. W niedalekiej przyszłości planujemy ekspansję na rynek wschodni, który zamierzamy zaopatrzyć w nasz sztandarowy produkt, jakim są stetoskopy.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym w celu zapoznania się z pełną ofertą.