Stetoskopy i inne akcesoria

Poznaj najnowocześniejsze akcesoria z dziedziny stetoskopów, aparatów EKG i ciśnieniomierzy Omron.

Stetoskopy

Nasz asortyemt

Stetoskopy

Dzisiejsze stetoskopy to nie tylko proste w konstrukcji głowice i słuchawki. Nowoczesne stetoskopy wspomagane są przez elektroniczne akcesoria oraz komputery. Zobacz naszą ofertę.

Aparaty EKG

Poznaj nasze najnowocześniejsze Aparaty EKG. Nowatorskie rozwiązania, niezawodne technologie w przystępnej cenie.

Ciśnieniomierze Omron

Schorzenia nadciśnienia są coraz powszechniejsze. Dlatego warto codziennie kontrolować swoje ciśnienie przy pomocy nowoczesnych ciśnieniomierzy Omron.

Ciśnieniomierze Omron

OmronCiśnieniomierze Omron to nowoczesne urządzenia, dzięki którym w sposób szybki i bardzo dokładny dokonasz pomiaru swojego ciśnienia. Produkt, który dostępny był dawniej tylko dla specjalistów i lekarzy mogą obecnie używać także zwykli pacjenci.

Ciśnieniomierze Omron to w pełni automatyczne urządzenia, przystosowane do użytkowania przez osoby starsze (duży wyświetlacz). Pomiaru dokonuje się na przedramieniu lub nadgarstku (zależnie od modelu ciśnieniomierza).

Technologie

Dzięki nowoczesnym technologiom ciśnieniomierz Omron sam wykrywa różnego rodzaju nieprawidłowości w pracy serca i sugeruje akceptację lub też powtórzenie pomiaru. W przypadku nieprawidłowości ciśnieniomierz informuje pacjenta o konieczności skonsultowania wyniku z lekarzem.

Ciśnieniomierz zasilany jest na baterie. Można go zabrać w podróż w dowolne miejsce oraz na bieżąco kontrolować swoje ciśnienie. Duża pamięć pozwala ponadto dokonywać zapisu wyników wraz z datami oraz oznaczeniem godzinowym. Jak widzimy dzięki nowoczesnej technologii możemy mieć w domu urządzenie, które swoimi możliwościami dorównuje niejednemu aparatowi EKG.