Stetoskopy i inne akcesoria

Poznaj najnowocześniejsze akcesoria z dziedziny stetoskopów, aparatów EKG i ciśnieniomierzy Omron.

Stetoskopy

Nasz asortyemt

Stetoskopy

Dzisiejsze stetoskopy to nie tylko proste w konstrukcji głowice i słuchawki. Nowoczesne stetoskopy wspomagane są przez elektroniczne akcesoria oraz komputery. Zobacz naszą ofertę.

Aparaty EKG

Poznaj nasze najnowocześniejsze Aparaty EKG. Nowatorskie rozwiązania, niezawodne technologie w przystępnej cenie.

Ciśnieniomierze Omron

Schorzenia nadciśnienia są coraz powszechniejsze. Dlatego warto codziennie kontrolować swoje ciśnienie przy pomocy nowoczesnych ciśnieniomierzy Omron.

Aparaty EKG

Aparaty EKGAparaty EKG były przez nas sprzedawane już od lat 70 XX wieku. Zaopatrywaliśmy wtedy przychodnie oraz szpitale. Dzięki bogatemu doświadczeniu mamy świadomość, jak bardzo rozwinął się rynek aparatów EKG i czym różnią się one obecnie od maszyn z lat ubiegłych.

Nowoczesne modele oferuje między innymi firma Aspal. Czym różnią się one od dawnych aparatów EKG?

Model Aspal Ascard Gold 3

Prezentuje się niezwykle nowocześnie i taki jest w rzeczywistości. Co posiada ów model? Ekran dotykowy, nowoczesną klawiaturę, funkcję bezpośredniego wydruku, EKG mail oraz dużą bazę pamięci, która archiwizuje wyniki przeprowadzonych badań.

Model Aspal Ascard Mr Green2

Zminiaturyzowana forma oraz bardzo silny akumulator. Dzięki temu może być używany poza szpitalem: w warunkach terenowych, karetkach itp. Mr Green 2 posiada gniazdo USB, wyświetlacz LCD oraz cyfrową redukcję szumów, która jest tak bardzo potrzebna warunkach terenowych. Do zestawu dołączony jest także specjalny stetoskop oraz ciśnieniomierz!